Kurs ve Konaklama Yeri

Güncelleme: Kursumuz COVID-19 nedeniyle TÜBİTAK’ın izniyle çevrimiçi kursa dönüştürülmüştür. Zoom üzerinden düzenlenecek ve sizlere gerekli giriş bilgileri gönderilecek olan programımızın günleri ve saatlerinde değişiklik yoktur. Program içeriğinde yapılacak ufak nüans değişiklikleri web sitemizde duyurulacaktır.

Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü 20/03/2015 tarihinde İçişleri Bakanlığı kuruluş ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 11/11/2015 tarihli açılış onaylarına istinaden 15/12/2015 tarihinde hizmet açılmıştır.

Tesis, 66 oda, 132 yatak kapasiteli, 2 adet 90 ve 60 kişi kapasiteli toplantı salonu, 250 kişilik açık büfe ve isteğe bağlı alakart hizmeti veren Restaurant, 250 kişilik nişan, düğün ve kokteyl ile toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere çok amaçlı Salon, 100 kişilik Kafeterya, Vitamin Kafe, Spor Salonu, 4 adet Türk Hamamı, 20 adet Özel Aile Banyosu, 4 adet Sauna, Bay, Bayan Kuaförleri ve Yüzme Havuzundan oluşmaktadır.

Konum itibariyle Şehir Merkezine ulaşımı kolay olmakla birlikte, İç Anadolu, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgelerinin kesiştiği bir noktadadır.

Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü kurumsal olarak yapılacak hizmet içi eğitim, seminer, çalıştay, konferans, toplantı vb. etkinliklerde kaliteli hizmet vermektedir. Sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesini, pekiştirilmesini, moral ve motivasyon kazandırılmasını sağlayan, zamanın en iyi şekilde değerlendirebileceği rahat ve konforlu bir ortama sahiptir.

Otogardan “Oruçoğlu” ya da “Ömer-Gecek” kaplıcaları dolmuşlarına binerek 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Zafer Havalimanından kalkan servislere söylerseniz sizleri hemen Moral Eğitim Merkezi önünde indireceklerdir. Zafer Havalimanından yaklaşık 35 dakika sürmektedir.