2021 Kurs Programı

2020’de gerçekleştirdiğimiz ve beklenenin üzerinde katılımcı sayısıyla tamamladığımız eğitim programımız 2021 yılında TÜBİTAK tarafından doğrudan desteklenerek tekrar gerçekleştirecektir. 2020 yılında gerçekleştirdiğimiz programın katılımcı dönütlerini de alarak programı daha da iyi bir hale getirdik. Başlıca değişiklikler:

  • 24 saatlik programı korumamıza karşın 12 öğretim üyesi sayımızı 16 öğretim üyesine çıkararak alanında uzman 4 öğretim üyemizi programa ekledik.
  • Nitel araştırma yöntemleri konusunda taleplerinizi göz önünde bulundurarak 1 saatlik dersi 2 ders saatine çıkardık.
  • Çalışan lisansüstü öğrencilerimizden gelen talep üzerine programı Cuma, Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirerek hafta sonuna kaydırmış olduk.
  • Ne yazık ki programımız yine 8×3=24 saat ve 3 günlük sıkıştırılmış bir program. TÜBİTAK programların ardışık günlerde uygulanmasını istiyor ve 16 öğretim üyesini 3 gün bir eğitim için bir araya getirmek büyük bir organizasyon. Bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz.
  • Programımıza katılanlar kadar bizimle olmak isteyen fakat çeşitli mücbir sebeplerden aramıza katılamayan Prof. Dr. Yasemin Kırkgöz, Doç. Dr. Salim Razı, Doç. Dr. Sedat Gümüş ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Sarıcaoğlu’na teşekkürlerimizi sunarız.